Hírek
2025. okt. 1.
Igazgatóság
Fenntartható közlekedés nyomában – Tanulóink az Energiamix kiállításon
Iskolánk diákjai a Fenntarthatóság tantárgy keretében ellátogattak a Magyar Olaj- és Gázipari Múzeumba, ahol az „Energiamix a közlekedésben” című vándorkiállítást tekintették meg.

A program során a tanulók bepillantást nyerhettek a közlekedés fejlődésébe:
🚲 a régebbi járművektől kezdve egészen a legújabb, környezetbarát és fenntartható megoldásokig 🚗🔋
Az interaktív kiállítás nemcsak a múlt technológiáit mutatta be, hanem rávilágított arra is, hogy a jövő közlekedése egyre inkább a zöld energiaforrásokra 🌱⚡ és az innovatív megoldásokra épül.
Diákjaink hasznos tapasztalatokkal gazdagodtak, amelyeket a fenntarthatóság témakörében tanulmányaik során is hasznosíthatnak.💡
GALÉRIA
Enerigiamix kiállítás 2025



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Kiemelkedő siker az Országos Tudományos és Innovációs Olimpián
A Zsuppán Zsombor tanulónk az „OTIO Start Your Business” különdíját nyerte el.
2026. máj. 25.
Igazgatóság

Országos siker a matematika versenyen
Bodnár Eliza a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny országos 15. helyezettje lett
2026. máj. 6.
Igazgatóság
