SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum

OM kód: 203 067/002 | 8900 Zalaegerszeg, Jókai M. u. 4-6.

Intézmény logo

Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. nov. 24.


Igazgatóság

  Pályaválasztási Kiállítás 2023

  Az idei pályaválasztási kiállításnak és szakmabemutatónak a Tesztpálya adott otthont. Látogatóinkat olyan látványos feladatokkal, programelemekkel vártuk amelyen keresztül betekinthettek iskolánk által oktatott szakmák színfalai mögé.

  Pályaválasztási Kiállítás 2023

  A Zala Vármegyei Kormányhivatal szervezésében megrendezésre került Pályaválasztási Kiállításon jártunk. Ahol standunk fogadtuk az iskolánk iránt érdeklődő diákokata, szülőket, tanárokat, partnereinket. A látogatók betekinthettek a Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum szakmáiba. Az érdeklődók érdekes feladatok, helyzetgyakorlatok és szimulációs játékokon keresztül ismerkedhettek a közgazdasági és informatikus szakmákkal. Örülünk, hogy iskolánk képzései iránt nagy volt az érdeklődés.

  Bízunk abban, hogy a most érdeklődőket szeptemberben a Csányos diákok közösségében 💚köszönthetjük majd!

  A pályaválasztási kiállításról készült média tudósítást itt tekinthetik meg.

  GALÉRIA

  Pályaválasztási Kiállítás 2023

  Füzet.jpeg
  Stand1.jpeg
  Stand2.jpeg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaválasztási tájékoztató

  Pályaválasztási tájékoztató

  A Zala Megyei Kormányhivatal a megye szakképzési és köznevelési szervezeteivel együttműködve az idei évben ismét megszervezi Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutató rendezvénysorozatát, mely a vírus okozta nehézségekhez alkalmazkodva ezúttal átkerül az online térbe.

  2021. nov. 30.


  Igazgatóság

  Adó 1%-ának felajánlása

  Adó 1%-ának felajánlása

  Az SZJA 1% felajánlása nem kerül semmibe sem, de nagyon sokat segít! Kérjük támogassa iskolánk tevékenységét támogató alapítványunkat!

  2024. febr. 18.


  Igazgatóság

  Pálfi Dezsőnétől búcsúzunk.......

  Pálfi Dezsőnétől búcsúzunk.......

  Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Pálfi Dezsőné (Marika) iskolánk oszlopos oktatója elhunyt. Emléke szívünkben örökké él.

  2024. febr. 16.  Partnereink

  SZC logo

  Zalaegerszegi Szakképzési Centrum


  Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum

  8900 Zalaegerszeg, Jókai M. u. 4-6.

  Telefon: +3692511800

  E-mail: igazgatosag@csany-zeg.hu

  OM azonosító: 203 067/002


  2024Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum